سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

برگزاری جلسات آموزشی نرم افزار امور قراردادهای درگاه در شستان

جلسه آموزشی سامانه درگاه در شستان

برگزاری جلسات آموزشی نرم افزار امور قراردادهای درگاه در شستان

جلسات آموزشی نرم افزار امور معاملات، حقوقی و قراردادهای درگاه در شرکت شستان به صورت کارگاه عملی و آموزش کلی سامانه به کارمندان این شرکت برگزار شد. این جلسات که روی هم رفته بیش از ۲۰ ساعت به طول انجامید که در آن کارمندان شستان نحوه کلی کار با سامانه را یاد گرفته و سوالات خود را مطرح کردند. جلسات آموزشی اندیشه پرداز بخشی از خدمات پس از فروش هستند که نمونه ای از فرایندهای سازمان را با نشان دادن مسیر درست، تحلیل و طراحی می کنند و با مشارکت تیم فنی آن را پیاده سازی می کنند. این جلسات به آموزش کلی سامانه و راهبری سیستم اختصاص داده شد. آموزش تیم خدمات پس از فروش اندیشه پرداز شامل جلساست راهبری، جلسات آموزش کلی سیستم و جلسات آموزش مراکز (زیر مجموعه های شستان) برگزار شد.

آشنایی با شرکت سرمایه گذاری تجاری شستان

شستان به عنوان گروهی منسجم و یکپارچه در فعالیت‌های اقتصادی با برندی معتبر، گام‌های بلندی در راه صیانت از سرمایه‌های بین‌نسلی سهامداران خود و دستیابی به بازارهای جدید داخلی و بین‌المللی برداشته است. تلاش ما این است که شستان با فعالیت‌های ارزش‌آفرین و سودآور درمیان سه شرکت برتر ایران در حوزه سرمایه‌گذاری قرار گیرد.

ماموریت:

ایجاد بالاترین ارزش و سود برای تامین منافع ذینفعان از طریق سرمایه‌گذاری، ایجاد و توسعه کسب و کارهای سودمند، استفاده از دانش سازمانی، فراسازمانی و فناوری‌های روز.

وظایف:

مطالعه و بررسی اقتصادی و سرمایه‌گذاری در طرح‌های سودآور.

سرمایه‌گذاری در توسعه و تکمیل زنجیره ارزش صنایع.

استفاده از منابع بانک‌ها و موسسات داخلی و خارجی جهت سرمایه‌گذاری‌های سودآور.

آینده پژوهی بازار سرمایه، فرصت‌یابی، فرصت‌سازی و مشارکت در طرح‌های سودآور ملی و بین‌المللی.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت